Gaaraj nasıl çalışır?

Adım 1
Birkaç dakikada ehliyet ve iletişim bilgilerini girerek bize katılabilirsiniz.
Adım 3
Binlerce araç seçeneği içerisinden dilediğiniz aracı seçip, teslimat türüne bağlı olarak 30 dakikada bulunduğunuz yere teslimatını isteyebilirsiniz.
Adım 2
Konumunuzu belirterek size en yakın firmaları, kullanıcı ve garaj puanlamasına göre sıralayabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

how-it-works

Gaaraj Nedir?

Gaaraj araç kiralama şirketlerini çatısı altında toplayan ve müşteriye farklı fiyat seçenekleri sunan bir platformdur. Gaarajla birkaç dakikada araç rezervasyonu yapabilir, dilediğiniz aracı 30 dakikada teslim alabilirsiniz.

Kimler kullanabilir?

Gaaraja kayıt yaptırırken bir defaya mahsus ehliyet ve kredi kartı bilgilerinizi kaydedersiniz. Böylelikle sisteme girmiş olduğunuz bilgilerle pek çok kez araç kiralayabilirsiniz.

Her aracı kullanabilir miyim?

Gaaraj ehliyet ve kişisel bilgilerinizi kullanarak, Kredi Kayıt Bürosu(Findeks) tarafından oluşturulmuş kredi skorunuzu analiz eder. Kredi notunuz doğrultusunda arama sonuçlarınızda kullanabileceğiniz araçları kolaylıkla görüntülerseniz.

Nasıl çalışıyor?

Rezervasyon işlemlerinizi Gaaraj.com adresinden, mobil uygulamalarımız üzerinden ve çağrı merkezimizi (0850 840 8528) arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir ?

Araç kullanım işlemlerinde ödemelerinizi kredi kartınızdan taksitli ve peşin, banka kartınızla peşin olarak gerçekleştirebilirsiniz.Bunun yanı sıra Gaaraj'ın düzenlemiş olduğu etkinliklerde dağıtılan indirim ve promosyon kodlarıylada işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalandırma?

Gaaraj, hizmet bedeli olarak kesmiş olduğu ücretleri kullanıcıya faturalandırır. Araç faturası teslimattan sonra kesilir. Kiralama firmasının faturası ise haftalık yapılacak toplam ödeme işlemleri göz önüne alınarak haftalık olarak düzenlenir.