Chippin ile öde %40 İndirim ve %5 Chippin kazan

Chippin ile öde %40 İndirim ve %5 Chippin kazan
15.04.2017 30.05.2017

Chippin kampanyası kapsamında 15 Nisan - 30 Mayıs 2017 tarihleri arasında gaaraj.com veya Gaaraj mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilecek araç kiralama işlemlerinde liste fiyatları üzerinden %40 indirim sağlanacaktır. Aynı zamanda gerçekleştirilen her işlemden %5 Chippin kazanılacaktır.

Kampanyaya katılmak için ödeme türü olarak Chippin’in kullanılması zorunludur.

Kiralama işlemini gerçekleştiren sürücü ile kredi kartı sahibinin aynı kişi olması zorunludur.

Kampanyadan yararlanmak için 21 yaş ve üzeri en az 2 yıllık ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Kiralanan araç segmentine göre yaş ve ehliyet sahibi olma yılı değişkenlik gösterebilir. 

Kampanya kart bazında değil, kullanıcı bazında olacaktır. Her kullanıcı kampanyadan birden çok yararlanma hakkına sahiptir.

Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

İndirim çeki kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya katılmak için Ios veya Android işletim sistemli cep telefonuna Chippin uygulaması indirilmelidir.

Chippin uygulamasından kampanyaya katılmak için önce kredi kartı eklenmeli ve Anasayfa’dan “Hemen Öde” alanına basılmalıdır. Çıkan ekrandaki kullanıcıya özel Chippin Numarası ilgili alana girilmeli ve çıkan Sipariş Onay ekranında taksit seçeneği varsa ve seçilmek isteniyorsa seçilerek Ödemeyi Onayla’ya basılmalı. Sonrasında kredi kartı eklerken belirlenmiş olan 6 haneli MasterPass şifresi girilerek ödeme işlemi tamamlanmalıdır.

Taksitli işlem yapılabilmesi için Chippin’e eklenen Yapı Kredi kartı ile ödeme yapılmalıdır. Taksit sayısını kullanıcı uygulamadan kendisi Chippin ile ödeme yaparken seçecektir ve Yapı Kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanı bulunmaktadır.

Kampanya kapsamında kazanılan indirim sepete doğrudan uygulanır.  

Chippin ve Gaaraj  kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma  hakkını saklı tutar.

Yazım hataları bağlayıcı değildir. Gaaraj çözüm ortaklarının bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Gaaraj sorumlu tutulamaz.